Компанія NORDI мала нагоду передати допомогу військовим у місті Бахмут. В рамках цього благодійного заходу, ми передали тепловізори, продукти харчування та шини для автомобілів. Ми пишаємося тим, що маємо можливість допомагати тим, хто безпосередньо захищає нашу Батьківщину.
Ми віримо, що зараз, в цей непростий час, особливо важливо підтримувати та допомагати нашій армії. Вони стикаються з великими викликами та потребують нашої підтримки більше ніж будь-коли. Тому ми закликаємо всіх громадян та бізнеси приєднатися до нас у наданні допомоги українським військовим. Кожна маленька допомога може зробити значну різницю.
Ми віримо, що зараз, в цей непростий час, особливо важливо підтримувати та допомагати нашій армії. Вони стикаються з великими викликами та потребують нашої підтримки більше ніж будь-коли. Тому ми закликаємо всіх громадян та бізнеси приєднатися до нас у наданні допомоги українським військовим. Кожна маленька допомога може зробити значну різницю.
![](https://static.tildacdn.com/tild3365-6138-4364-a532-653937626664/photo_2024-03-27_12-.jpg)
Компанія NORDI мала нагоду передати допомогу військовим у місті Бахмут. В рамках цього благодійного заходу, ми передали тепловізори, продукти харчування та шини для автомобілів.
![](https://static.tildacdn.com/tild3630-3937-4234-b133-366431313364/photo_2024-03-27_12-.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3331-6239-4032-a266-666335363061/photo_2024-03-27_12-.jpg)